Miranda Kerr w kolekcji spodni i bikini.

Kobieta – czynnik bez którego rodzaj ludzki w warunkach ziemskich nie mógłby sobie poradzić. Czy dobra czy zła miele językiem i rzuca mackami po świecie, aby zdobyć wpływy i mieć chwile przyjemności, z których wyniknie nowe życie. Oszukać przeznaczenie, to wyzwanie, którego nie sposób opisać słowami.

W Australii lato, więc Miranda Kerr musi być ujrzana na plaży wśród promieni południowego słońca.

Znasz li te słowa:

“Medycyna [łac. medicina ‘sztuka lekarska’], nauka o zdrowiu i chorobie człowieka oraz sztuka leczenia i zapobiegania chorobom.

Medycyna należy do nauk przyrodniczych, gdyż opiera się na biologii, chemii, fizyce i in., ale również do nauk humanistycznych, gdyż jej podmiotem jest człowiek — dlatego też korzysta z psychologii, socjologii i in. nauk społecznych.”

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Nius o Kerr.

fanomia.pl

Tę dziewczynę kochają wszyscy.

Natura kobiety

Szukam cię po skosie

natrętnie wiruję

czuję, że się źle zachowuję

I co teraz będzie o sławo ty moja

Naturalna jak kamfora.

“Jak dla mnie jest super – to właśnie są słowa na które czekałem tyle długich lat widząc dziewczynę naturalnie przebiegającą obok mego zgrzanego w południowym słońcu ciała”.

♣ ♣ ♣

Best of Miranda Kerr.

fanomia.pl

Po prostu super modelka.

Słowa:

“Miranda Kerr zagra w reklamie dla firmy US samochód Buick podczas poniedziałkowego Super Bowl LI pomiędzy New England Patriots i Atlanta Falcons – jeden z najbardziej ekstrawaganckich światowych imprez sportowych, gdzie boks reklamowy 30 sekund może kosztować nawet $ US5 mln. Zatytułowany „Not So Pee Wee piłki nożnej”, reklama będzie postrzegane przez ponad 160 milionów Amerykanów i będzie transmitowana na całym świecie.”

♣ ♣ ♣

Kontekst MTP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz