Olivia Holt w obcisłych jeansach przed studiem telewizyjnym w Los Angeles.

Olivia Holt lekko ostatnio przytyło, bo nie ma czasu na treningi na siłowni. Czas spędza albo na koncertach albo na migdaleniu się z chłopakiem. Niesamowita lecz fantastyczna rewelacja płynąca z kręgów wszędobylskiej natury ludzkiej po raz kolejny daje do myślenia wielu zagubionym istotom na planecie Ziemia krążącej wokół jasno świecącej gwiazdy. To tylko tło dla znakomitych wydarzeń mogących przybliżyć ludzkość do poznania wiedzy zagubionej w czasach ciemnoty. Mam na ten temat mieszane uczucia.

♠♠♠

Niesamowite jest to co sprawia, że człek wyje z zachwytu do samego siebie w noc poślubną.

Minęła północ.

Magia i Szyk.

fanomia.pl

Tutaj wygląda jeszcze znośnie.

Skąd zatem nasza wiedza na ten temat?. Czy wypływa ona z odmętów dziejów a może skupia się na naszym dobrotliwym zapatrywaniu się w naturę rzeczy skrywającą pod płaszczykiem uczuć i wyrachowania?. Idąc powoli do celu człowiek sam odpowiada sobie na nurtujące go pytania i wie do czego zmierza już po dojściu do wyznaczonego położenia.

“Cały czas nie milkną echa po finale krajowych preselekcji do Eurowizji. Choć od koncertu w studio TVP minęło już dobrych kilka dni, w mediach cały czas trwają dyskusje o dość wątpliwym poziomie zaprezentowanym przez dziesiątkę artystów, którzy dostali się do finału.

Na artystach suchej nitki nie zostawiła jedna z jurorek, Maria Sadowska, która już podczas przyznawania punktów wyraziła swoje niezadowolenie z poziomu tegorocznych eliminacji. Padły ostre słowa.”

Plan na Wenus.

fanomia.pl

Rozkoszna minka pięknej blondynki.

B r a w a d l a s a m o j a d a

B e z m i a r

S o k k l a s

♠ ♠ ♠

Kontekst MTP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz